ПОЧЕТНА » ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА » ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 28.01.2016

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 28.01.2016


Додадено на 27-01-2016 во ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА

Времето утре ќе биде сончево и потопло со мала до умерена облачност. По одделни котлини ќе има услови за појава на утринска магла. Ќе дува слаб ветер од западен правец. И во петок и сабота не очекува исто време.